آموزش مجازیآموزش مجازی

آموزشگاه مجازی به بخشی گفته می‌شود که در آن دوره‌های آموزش مجازی یا آنلاین یا آفلاین ارائه می‌شود. آموزشگاه مجازی موقعیت فیزیکی ندارد و توسط برنامه‌های کامپیوتری ساخته می‌شود. در آموزشگاه مجازی دوره‌های کوتاه مدت برگزار می‌شود. 

کلاس آنلاین

آموزشگاه مجازی

آموزشگاه مجازی یکی از بخش‌های آموزش الکترونیکی است. در آموزش مجازی محدودیت‌های زمانی و مکانی دیگر برای معلم (یاد دهنده) و شاگرد (یاد گیرنده) اهمیت ندارد. در این سیستم آموزش هر فردی می‌تواند خود هم یاد دهنده باشد هم یادگیرنده.

آموزش الکترونیک یا e-Learning توسط نرم‌افزارهای تحت وب به عنوان مدیریت سیستم آموزشی LMS و سیستم مدیریت محتوای آموزشی LCMS تولید و مدیریت می‌شود. از این موارد می توان به عنوان یک شیوه موفق به آموزش زبان به شیوه آنلاین اشاره داشت. در این روش با پشتیبانی یک راهبر خودآموزی صورت می پذیرد.

آموزش مجازی پس از شیوع کرونا

با توجه به شیوع ویروس کرونا در چند ماه اخیر در کشور و عدم تشکیل کلاسهای حضوری ، مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای پگاه نوین اقدام به آموزش مجازی نموده است.ا

گرچه برگزاری کلاسهای حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط سازمان فنی و حرفه ای از اول خرداد ماه مجاز اعلام شده است ولی ممکن است عده ای از متقاضیان عزیز باز هم شرکت در کلاسهای آنلاین را ترجیح دهند.

آموزش در منزل یا محل کار بدون صرف وقت و هزینه ی رفت و آمد به محل آموزشگاه ، از مزایای برگزاری کلاس آنلاین است.

متقاضیان عزیز می توانند پس از ثبت نام دوره ، از طریق لینکی که در اختیار آنها قرار خواهد گرفت در کلاس آنلاین حضور داشته باشند و در پایان دوره ، در صورت تمایل جهت شرکت در آزمون فنی و حرفه ای معرفی شده و گواهی مهارت فنی و حرفه ای دریافت نمایند.

هر جلسه فایل ضبط شده ی تدریس استاد به منظور دانلود در اختیار کارآموزان عزیز قرار خواهد گرفت .


پاسخی بنویسید: